Primo життя

Компанія РrimoCollect цінує кожного працівника і прагне забезпечити максимальні можливості для їх розвитку та професійного зростання, таким чином в компанії створено найсучаснішу, найстильнішу та надпрофесійну - справжню кузню знань - Академію РrimoCollect.

В нашій Академії AРС за допомогою зовнішнього та внутрішнього upgrade,  кожен працівник може відчути себе справжнім експертом та отримати заслужене право називатись сертифікованим майстром у певній бізнес-галузі. А також, черпає безцінний досвід як у колег (а середній досвід роботи у сфері collection у наших фахівців більше 9 років!), так і у бізнес-тренерів ззовні.

Навчання побудовано таким чином, щоб працівники самостійно мали змогу ознайомлюватися з календарем навчальних заходів АРС на місяць та обирати собі навчання, яке найбільше цікавить та допоможе в професійному житті стати більшим експертом.

 

Primo-бібліотека

Вченими Гарвардського Університету доведено «У кращих компаніях багато читають… Випадковість?..»

Ми вважаємо, що читання професійної та бізнес-літератури  - це найцінніший спосіб створення особливої атмосфери зацікавленості людей в тій справі, якою вони займаються. Саме тому, у нас діє корпоративна Primo-бібліотека, куди поступають найкращі видання, уже відібрані з точки зору їх цікавості та корисності бізнес середовищі. Усе це дозволяє працівникам підвищити власний професійний рівень, спілкуватися та формувати загальне бачення принципів ведення бізнесу, обмінюватись досвідом, інформацією та новими цікавими ідеями. Наша Primo-бібліотека поповнюється цікавинками на щоквартальній основі, і до речі, обговорення тих чи інших книжок  у відкритому доступі відбувається серед наших працівників в нашій групі в Facebook.